„ŻYWA LEKCJA EKOLOGICZNA - „MIKROSKOPOWE BADANIE WODY”

*Wspaniałe doświadczenie bydgoskiej wodnej flory i fauny*

Bardzo dziękujemy za żywą lekcję ekologiczną - „Mikroskopowe badanie wody”, w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku. Szczególne wyrazy uznania dla Pana Kacpra Każarnowicza, który z ogromną pasją i zaangażowaniem pokazywał nam tajemniczy świat mikroorganizmów. Fascynujące były badania w plenerze jak i obserwacje w laboratorium pod mikroskopem. Dzięki interesującym opowieściom i praktycznym pokazom mogliśmy spojrzeć na wodę z zupełnie innej perspektywy.

Dziękujemy za inspirujące spotkanie, profesjonalizm i zarażanie miłością do przyrody oraz nauki. To była wyjątkowa lekcja, którą na długo zapamiętamy!