„WYJŚCIE DO PRZYCHODNI WETERYNARYJNEJ AURA W ŁOCHOWIE”

W dniu18 czerwca uczniowie naszej szkoły mieli wyjątkową okazję odwiedzić Przychodnię Weterynaryjną Aura w Łochowie. Podczas wizyty poznali specyfikę pracy lekarzy weterynarii oraz zaplecze nowoczesnej lecznicy dla zwierząt.

Nasi uczniowie zwiedzili recepcję, gabinety weterynaryjne, sale diagnostyki obrazowej, salę operacyjną oraz szpitalik dla zwierząt. Dzięki temu mogli zobaczyć, jak wygląda codzienna opieka nad pacjentami oraz jak nowoczesny sprzęt wspiera proces diagnostyki i leczenia.

Szczególną atrakcją spotkania była kicia – Rezydentka lecznicy, która szybko skradła serca wszystkich uczestników wycieczki i chętnie towarzyszyła nam podczas zwiedzania.

Serdecznie dziękujemy całemu Zespołowi Przychodni Weterynaryjnej Aura za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas oraz przekazanie wielu ciekawych informacji związanych z pracą weterynarza. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Rafała Kwiatkowskiego za interesujące oprowadzenie po lecznicy, życzliwość oraz zaangażowanie w przybliżenie uczniom tajników opieki nad zwierzętami.