„UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026”
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbyło się w naszej szkole w piątek 26 czerwca. W obecności zaproszonych gości pani dyr. Justyna Pokorska-Kawa podsumowała dokonania młodzieży z ostatnich dziesięciu miesięcy nauki. Tego dnia uczennice i uczniowie wyróżniający się na tle społeczności szkolnej odebrali nagrody, a szkolni aktorzy - jak zawsze - zachwycili swoim występem. Serdecznie dziękujemy sponsorom, m. in. Radzie Rodziców oraz pani Katarzynie Dobrzańskiej z Park Hotel Bydgoszcz za ufundowanie nagród dla młodzieży.
Wszystkim życzymy udanych wakacji.





































